Wyniki konkursów XIX MFKD

Dnia 8 czerwca 2021 roku w Ratuszu Staromiejskim zostały ogłoszone wyniki konkursu „Muzyki Dawnej” , konkursu plastycznego „Życie wokół Zamku” oraz quizu „Śladami historii” trwających podczas XIX Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dawnej – edycja on-line.

Relację z ogłoszenia wyników można obejrzeć tutaj .

Protokół  Konkursu Plastycznego „Życie wokół Zamku”
W ramach XIX Międzynarodowego festiwali Kultury Dawnej
„Wspólne dziedzictwo kultury”

Na konkurs wpłynęło 39prac z placówek i szkół powiatu malborskiego.
02.06.2021 roku komisja  konkursowa oceniła prace i przyznała nagrody i wyróżnienia.

Skład komisji:
1. Maria Seibert
2. Agnieszka Daniłów
3. Kamila Trojak
4. Magdalena Krzemińska -Oller

Laureaci w poszczególnych grupach wiekowych: 6-9 lat:

1. Natasza Szatkowska l. 8 SP nr 3
2. Aleksandra Sycz l. 7 SP nr2
3.Lilianna Kołodyńska l. 8 SP nr 3

Wyróżnienia:

Kamil Wasilewski l. 9 ZSP nr1
Maja Józefowicz l. 8 ZSP nr 1
Hanna Rabażyńska  l. 9 ZSP nr 1
Hanna Okońska l. 9 ZSP nr 1
Helena Organista l. 8 ZSP nr 1
Aleksander Żuk l. 8 SP nr.3

10-14 lat:

1. Kamila Makarenko l. 13 POP
2. Michał Kowalczyk l. 10 SP nr 2
3.Celina Kibord l. 10 SP nr 2
4. Anastazja Babczyńska l. 10 SP nr 3

Wyróżnienia:

Alicja Nowosielska l. 14  POP
Tomasz Kujawa l. 10 SP nr 3
Miłosz Kardasz l. 15. POP

15-21 lat:

1. Weronika Wieliczko l. 17 POP

Wręczenie nagród i wyróżnień odbyło się 8 czerwca 2021 roku o godzinie  18.00   podczas wernisażu wystawy pokonkursowej w Ratuszu (Malborskie Centrum Kultury i Edukacji).
Gratulujemy laureatom. Dziękujemy za udział w konkursie.

Wyniki QUIZU „ŚLADAMI HISTORII”

W ramach XIX Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dawnej

„Wspólne dziedzictwo Kultury”

7-8 czerwca 2021 r.

Kategoria – szkoły podstawowe

  1. Miejsce

Oliwia Startek ZSP nr 1 – 14 pkt, czas 4:42

  • Miejsce

Oliwia Bieniecka ZSP nr 1 – 14 pkt, czas 5:29

  • Miejsce

Jonatan Furgała ZSP nr 1 – 13 pkt, czas: 4:00

Wyróżnienia:

Alicja Biernacka SP nr 2 – 13 pkt, czas: 4:10

Aleksander Żołędziewski SP nr 8 – 13 pkt, czas: 4:27

Adrianna Popławska SP nr 1 – 13 pkt, czas 8:31

Filip Wiatr SP nr 2 – 12 pkt, czas 2:30

Kategoria – szkoły ponadpodstawowe

  1. Miejsce

Kacper Tomaszewski LO II – 14 pkt, czas 1:50

Konrad Janusz LO I – 14 pkt, czas 1:53

  • Miejsce

Julia Socińska LO II – 14 pkt, czas: 3:09

  • Miejsce

Dagmara Kreffta LO I – 14 pkt, czas: 4:47

Wyróżnienia:

Julia Rogowska LO II – 13 pkt, czas: 6:14

Weronika Wieliczko LO I – 12 pkt, czas: 2:16

Magdalena Gałązka LO I – 12 pkt, czas: 2:24

Nadia Laskowska LO II– 12 pkt, czas 4:13

Krzysztof Rybka LO II – 12 pkt, czas 6:14

Anna Autor