DYREKTOR MALBORSKIEGO CENTRUM KULTURY I EDUKACJI

 

Krzysztof Andruszkiewicz

dyrektor@kultura.malbork.pl
tel. 55 272 38 52

 

KSIĘGOWOŚĆ, KADRY

Anna Puczka
główna księgowa

finanse@kultura.malbork.pl

KSIĘGOWOŚĆ, KADRY

Jolanta Cybulska
księgowa

finanse@kultura.malbork.pl

KSIĘGOWOŚĆ, KADRY

Małgorzata Marach 
specjalista ds. finansowo-kadrowych

kadry@kultura.malbork.pl

KSIĘGOWOŚĆ, KADRY

Dorota Tubiak
referent ds. kadrowych

kadry@kultura.malbork.pl

 

BIURO MCKIE

Agata Szumska 
obsługa biurowa, animator kultury

biuro@kultura.malbork.pl

 

EDUKACJA DZIECI I DOROSŁYCH,
AMATORSKI RUCH ARTYSTYCZNY

Teresa Żelazo
koordynator Uniwersytetu Trzeciego Wieku

ter7@wp.pl
55 272 01 65 wew. 200

 

EDUKACJA DZIECI I DOROSŁYCH,
AMATORSKI RUCH ARTYSTYCZNY

Maria Seibert 
Kierownik Działu Edukacji Artystycznej, instruktor wokalny

edukacja@kultura.malbork.pl
55 272 24 80
508 198 237

EDUKACJA DZIECI I DOROSŁYCH,
AMATORSKI RUCH ARTYSTYCZNY

Angelika Lenczewska
instruktor tańca

impuls@kultura.malbork.pl

EDUKACJA DZIECI I DOROSŁYCH,
AMATORSKI RUCH ARTYSTYCZNY

Celina Pacanowska
instruktor tańca

bursztynki@kultura.malbork.pl

EDUKACJA DZIECI I DOROSŁYCH,
AMATORSKI RUCH ARTYSTYCZNY

Ewa Szwajlik
instruktor wokalny
wokal@kultura.malbork.pl

EDUKACJA DZIECI I DOROSŁYCH,
AMATORSKI RUCH ARTYSTYCZNY

Bożena Belcarz
dyrygent chóru
lutnia@kultura.malbork.pl

EDUKACJA DZIECI I DOROSŁYCH,
AMATORSKI RUCH ARTYSTYCZNY

Marek Dackiewicz
instruktor sekcji szachowej
szachy@kultura.malbork.pl

EDUKACJA DZIECI I DOROSŁYCH,
AMATORSKI RUCH ARTYSTYCZNY

Marcin Skotnicki
instruktor muzyczny
muzykadawna@kultura.malbork.pl

CENTRUM KULTURY I EDUKACJI
SZKOŁA ŁACIŃSKA

Małgorzata Badziong
Kierownik CKiE Szkoła Łacińska
latinum@kultura.malbork.pl
55 272 01 65 wew. 204,
516 764 149,

CENTRUM KULTURY I EDUKACJI
SZKOŁA ŁACIŃSKA

Agata Kopij
instruktor,
koordynator sali wielofunkcyjnej
konferencyjna@kultura.malbork.pl

CENTRUM KULTURY I EDUKACJI
SZKOŁA ŁACIŃSKA

Aleksandra Dziekan-Smentek
biuro rezerwacji
55 272 01 65 wew. 207
rezerwacja@kultura.malbork.pl

REZERWACJA/KASA CZYNNA:
poniedziałek – 9:00 – 19:00
wtorek – 9:00 – 17:00 
środa – 9:00 – 16:00 
czwartek – 9:00 – 17:00 
piątek – 9:00 – 15:00

CENTRUM KULTURY I EDUKACJI
SZKOŁA ŁACIŃSKA

Alexandra Karasińska
biuro rezerwacji
rezerwacja@kultura.malbork.pl

REZERWACJA/KASA CZYNNA:
poniedziałek – 9:00 – 19:00
wtorek – 9:00 – 17:00 
środa – 9:00 – 16:00 
czwartek – 9:00 – 17:00 
piątek – 9:00 – 15:00

CENTRUM KULTURY I EDUKACJI
SZKOŁA ŁACIŃSKA

Bartosz Jeromin
instruktor, fotograf
multicentrum@kultura.malbork.pl

CENTRUM KULTURY I EDUKACJI
SZKOŁA ŁACIŃSKA

Krzysztof Karolczuk
konserwator

CENTRUM KULTURY I EDUKACJI
SZKOŁA ŁACIŃSKA

Janina Michnicz
obsługa

CENTRUM KULTURY I EDUKACJI
SZKOŁA ŁACIŃSKA

Jolanta Marzec
obsługa

EDUKACJA DZIECI I DOROSŁYCH,
AMATORSKI RUCH ARTYSTYCZNY

RADIO MALBORK

Jacek Suchiński
Kierownik Działu Programowania Radia Malbork, prezenter radiowy, instruktor tańca
redakcja@radiomalbork.fm
edt@kultura.malbork.pl
514 116 771

 EDUKACJA DZIECI I DOROSŁYCH,

AMATORSKI RUCH ARTYSTYCZNY

RADIO MALBORK

Violetta Jankowiak
instruktor teatralny
prezenter radiowy

teatr@kultura.malbork.pl

viola@radiomalbork.fm

RADIO MALBORK

Anna Ignaczak
prezenter wiadomości
informacje@radiomalbork.fm

RADIO MALBORK

Małgorzata Brzezińska
reporter
reporter@radiomalbork.fm

RADIO MALBORK

Anna Szałwińska
koordynator ds. reklamy
reklama@radiomalbork.fm

RADIO MALBORK

Piotr Piesik
prezenter radiowy
studio@radiomalbork.fm

RADIO MALBORK

Rafał Baca
montaż, realizator dźwięku
akustyk@kultura.malbork.pl

RADIO MALBORK

Michał Seibert
montaż, realizator dźwięku
akustyk@kultura.malbork.pl

ORGANIZACJA IMPREZ, OBSŁUGA

Katarzyna Zając-Baca
specjalista ds. organizacji imprez
imprezy@kultura.malbork.pl
507 033 261

ORGANIZACJA IMPREZ, OBSŁUGA

Ryszard Ignaczak
Kierownik Działu Organizacyjnego
technika@kultura.malbork.pl
507 033 267

ORGANIZACJA IMPREZ, OBSŁUGA

Mariusz Długosz
specjalista ds. promocji i organizacji wystaw

betlejem@kultura.malbork.pl

ORGANIZACJA IMPREZ, OBSŁUGA

Joanna Lange
pracownik ds. organizacyjno-wychowawczych
(Klub „Pszczółki Mai”)

ORGANIZACJA IMPREZ, OBSŁUGA

Bartłomiej Gryze
pracownik techniczny, kierowca

ORGANIZACJA IMPREZ, OBSŁUGA

Urszula Stępień
pracownik gospodarczy

ORGANIZACJA IMPREZ, OBSŁUGA

Elżbieta Butrykowska
pracownik gospodarczy