Trzech Tenorów i Kobieta – BILETY WYPRZEDANE

Kiedy:
Marzec 8, 2019@6:00 pm – 9:00 pm
2019-03-08T18:00:00-01:00
2019-03-08T21:00:00-01:00
Gdzie:
Muzeum Zamkowe - Karwan
Koszty:
30 zł
Kontakt:
Malborskie Centrum Kultury i Edukacji (Szpital Jerozolimski, Szkoła Łacińska)
55-272-38-52

Trzech Tenorów i Kobieta

Piotr Bracichowicz
Sylwester Targosz – Szalonek
Romuald Spychalski
Anna Jurczyńska

W programie koncertu znajdują się najpiękniejsze arie z operetek, uwielbiane przez publiczność porywające popisowe pieśni neapolitańskie, songi musicalowe, niezapomniane piosenki z repertuaru światowego oraz popisowe „zbiorówki” tenorowe oparte na doskonale znanych przebojach Jana Kiepury. Koncert Trzech Tenorów to dwie godziny świetnej zabawy oraz solidna dawka humoru!
Widzowie usłyszą utwory takie jak: „O, sole mio!”, „Granada”, „Torna a Surriento”, „Funiculi funicula”, „Cielito lindo”, „Brunetki, blondynki”, „Nonin, ach uśmiechnij się” piosenki „Volare”, „Besame mucho”, „Delilah”, „Tak całkiem bez dziewczątek” z operetki „Księżniczka Czardasza” Emmericha Kalmana, „Yokohama” z operetki „Wiktoria i jej Huzar Paula Abrahama, duet Boniego i Ferryego „Artystki z Varietee” z operetki „Księżniczka Czardasza” Emmericha Kalmana.
Anna Jurczyńska zabierze Widzów w świat musicalu i muzyki filmowej. W jej wykonaniu usłyszymy m.in. song z musicalu „Nędznicy”, „Kabaret” , piosenki z filmów i znane hity z repertuaru artystów takich jak Celine Dion czy Whitney Houston.

Udostępnij na:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Anna Autor