Metafory Muzyczne znowu zagościły na malborskiej scenie 19 grudnia 2021 roku w Szkole Łacińskiej po raz kolejny można było zobaczyć przepiękny spektakl słowno – muzyczny niosący głębokie przesłania o miłości, nadziei i szacunku do innego człowieka. W tym roku temat widowiska był bardzo świąteczny i nosił nazwę „RodziNA Święta”. Metafory Muzyczne zostały przygotowane przez Malborskie Centrum Kultury i Edukacji oraz Stowarzyszenie Chóru Lutnia pod dyrekcją Bożeny Belcarz we współpracy z zaprzyjaźnionymi artystami – Łukaszem Mazurem (pianista, kompozytor, fortepian, instrumenty klawiszowe), Michaelem Jones (pochodzący z Anglii multinstrumntalista, skrzypce, altówka oraz wszelkie inne „strunowce”) oraz Maxem Kowalskim (kompozytor, aranżer, kontrabas elektryczny).

Na realizację spektaklu Stowarzyszenie Lutnia otrzymało dofinansowanie z budżetu miasta Malborka w wysokości 10 tys. zł.

Wszyscy, którzy nie byli na tym wydarzeniu a chcieliby zobaczyć Metafory, będą mogli zobaczyć retransmisję, która będzie wkrótce dostępna w sieci.

info. portal: www.82-200.pl

GALERIA TUTAJ

zdjęcia: Kama Trojak

Skip to content