10 lat temu 1 lipca 2011 roku wystartowało Radio Malbork. Z tej okazji na początku lipca zapraszamy na wspólne świętowanie Jubileuszu 10. urodzin stacji!

1 lipca od godziny 7:00 w Jubileuszowym Wydaniu Programu pojawią się znane i lubiane głosy prezenterów pracujących w Radio Malbork, byli współpracownicy, wolontariusze oraz goście!
Jeśli chcecie dołożyć swoją cegiełkę do wspomnień związanych z radiem albo złożyć życzenia z okazji 10. urodzin rozgłośni możecie wysłać do nas życzenia w formie pisanej albo w postaci nagrania (wystarczy głos zarejestrowany telefonem). Wspomniane treści należy wysyłać na adres: redakcja@radiomalbork.fm w tytule wpisując „10 lat Radia Malbork”. Maksymalny termin 28.06.br.

2 lipca – Dzień Otwarty dla Słuchaczy w Radio Malbork!
Zapraszamy Was do naszego studia – zobaczycie, jak na co dzień wygląda praca w naszej lokalnej rozgłośni. Będą konkursy i zabawy, a Słuchacze będą mieli możliwość pojawić się na antenie! Nagrody do wygrania będą, a jakże!

3 lipca zapraszamy wszystkich na wspólne świętowanie radiowych urodzin, które odbędzie się na Placu Kazimierza Jagiellończyka. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:45 przywitaniem Gości.
Chwilę po tym, zaprzyjaźnione z Radiem Malbork: Teatr Dwa Słowa oraz Teatrzyk Chichot z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji przedstawią dla najmłodszych spektakl „Akademia Pana Kleksa”.
Następnie na scenie koncertowej wystąpią zespoły malborskiej sceny muzycznej Jack Sparow Band i Neuroina.
Wydarzenie zakończy się wyjątkowymi, przygotowanymi specjalnie na tą okazję setami muzycznymi przygotowanymi i prezentowanymi przez twórców audycji autorskich!

ŚWIĘTUJCIE Z NAMI 10 OKRĄGŁYCH LAT!!!

Skip to content