„Trzech tenorów i kobieta”

Przed malborską publicznością 8 marca 2019 roku w Karwanie z okazji Dnia Kobiet wystąpili Piotr Bracichowicz, Sylwester Targosz – Szalonek, Romuald Spychalski i Anna Jurczyńska.

W programie koncertu „Trzech tenorów i kobieta” znalazły się najpiękniejsze arie z operetek, porywające pieśni neapolitańskie, songi musicalowe, niezapomniane piosenki z repertuaru światowego oraz popisowe „zbiorówki” tenorowe oparte na doskonale znanych przebojach Jana Kiepury.

Publiczność bawiła się przy znanych i lubianych utworach m.in. „O, sole mio!”, „Granada”, „Torna a Surriento”, „Funiculi funicula”, „Cielito lindo”, „Brunetki, blondynki”, „Nonin, ach uśmiechnij się” piosenki „Volare”, „Besame mucho”, „Delilah”, „Tak całkiem bez dziewczątek” z operetki „Księżniczka Czardasza” Emmericha Kalmana, „Yokohama” z operetki „Wiktoria i jej Huzar Paula Abrahama, duet Boniego i Ferryego „Artystki z Varietee” z operetki „Księżniczka Czardasza” Emmericha Kalmana.

Nie zabrakło klimatów musicalu, które prezentowała Anna Jurczyńska, m.in. z „Nędzników” oraz hitów muzyki filmowej z repertuaru m.in. Celine Dion czy Whitney Houston.

W piątek 8 marca w przyzamkowym Karwanie odbył się koncert „Trzech tenorów i kobieta” zorganizowany w ramach Dnia Kobiet, przedstawiamy fotorelację z tego wydarzenia . Foto: Bartosz Jeromin

Opublikowany przez Malborskie Centrum Kultury i Edukacji Środa, 13 marca 2019

Anna Autor