Balbiny na Ogólnopolskim Konkursie „Nad Światem Cicha Noc”

W sobotę 26 stycznia 2019 roku wokaliści ze studia wokalnego „Balbiny” pod kierunkiem Marii Seibert wzięli udział w 11. Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek” Nad Światem Cicha Noc” zorganizowanym przez Pałac Młodzieży Gdańsku.
Jak co roku nasi młodzi artyści zaznaczyli swój udział i zostali docenieni przez Jury zarówno zespołowo jak i indywidualnie – młodsze „Balbinki” otrzymały drugie miejsce a starsze „Balbiny” zajęły 3 pozycję. Solistycznie 2 miejsce zdobyła Julka Jasińska, 3 miejsce Hania Pliszka, a wyróżnienie powędrowało do Aleksandry Pozorskiej oraz debiutantki Marceliny Jędrzejewskiej.
Ogromne wzruszenia, piękne występy. Dziękuję Rodzicom za pomoc i zaangażowanie. Rozpoczęliśmy tak pięknie nowy rok sukcesami, tak trzymać! Gratulacje dla wszystkich laureatów 11. Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Nad Światem Cicha Noc”. Gratuluję serdecznie wzruszających prezentacji, pięknych wykonań i wielkich emocji. Cieszę się, że jest to przede wszystkim super zabawa, warsztaty i możliwość konfrontacji! Dziękuję organizatorom, ale przede wszystkim tym, którzy współtworzyli ten piękny Konkurs od lat, Katarzynie Kędzioł i Wojtkowi Krakusowi dla Was wielkie dzięki – tak dziękuje wykonawcom i organizatorom Maria Seibert.

Zobacz zdjęcia

Udostępnij na:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Anna Autor