Kalendarz

sty
4
sob.
Gramy i śpiewamy dla WOŚP z Amber Chant @ Spiżarnia Malborska
sty 4@7:00 pm – 10:00 pm

W sobotę 4 stycznia w ramach 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Spiżarni Malborskiej odbędzie się koncert, do wspólnego śpiewania zaprosi zespół Amber Chant.

Początek wydarzenia o godzinie 19:00
mar
27
pt.
Georgio Allegri – Miserere mei, Deus @ Muzeum Zamkowe w Malborku - Zamek Wysoki, Kościół pw. NMP
mar 27@6:00 pm – 8:00 pm

KONCERT ODWOŁANY.

Zapraszamy na koncert pasyjny
Miserere mei, Deus autorstwa Georgio Allegri
w wykonaniu Chóru Lutnia oraz Janusza Zdunka
pod dyrekcją Bożeny Belcarz

Bilety do nabycia od 10 marca w kasach MCKiE (Szpital Jerozolimski, Szkoła Łacińska)

 

lip
10
sob.
Rock Opera Krzyżacy Jr. @ Muzeum Zamkowe Malbork - Karwan
lip 10@4:00 pm – 5:00 pm

10 lipca br. o godz. 16.00 oraz 19.00 na scenie w Przyziemiu Karwanu będzie można ponownie zobaczyć spektakl Rock Operę Krzyżacy jr. Muzeum Zamkowe zaprasza w tym czasie również na Jarmark Rzemiosła (8 – 11 lipca 2021 na Wałach von Plauena)Organizatorami wydarzenia są Muzeum Zamkowe w Malborku i Malborskie Centrum Kultury i Edukacji.

Spektakl z niezwykle ciekawą i nowoczesną scenografią multimedialną oparty jest na przedstawieniu KRZYŻACY ROCK-OPERA, do którego libretto napisał Marcin Kołaczkowski. Autorem muzyki jest Hadrian Filip Tabęcki, a słowa pieśni napisał Jacek Korczakowski.

Wokaliści i instrumentaliści biorący udział w tym projekcie to uzdolniona muzycznie młodzież z Malborka, głównie ze studia wokalnego „Balbiny” i I Liceum Ogólnokształcącego w Malborku oraz tancerki z zespołu „Bursztynki”. Przedstawienie reżyseruje Maria Seibert we współpracy z Violettą Jankowiak, Agatą Kujawą i Tadeuszem Seibertem. Libretto zaadoptowały Maria Keńska-Wyszyńska i Monika Pozorska.

Bilety na przedstawienie w cenie 20,00 zł normalny i 10,00 zł ulgowy do nabycia w kasie Muzeum Zamkowego w Malborku lub on-line na stronie MZM.