Wykłady w ramach Malborskich Dni Profilaktyki

Kiedy

15 czerwca, 2023    
9:00 am - 12:30 pm

Gdzie

Szkoła Łacińska
Stare Miasto 42, Malbork, 82-200

Event Type

Mapa niedostępna

Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień oraz Malborskie Centrum Kultury i Edukacji zaprasza za cykl wykładów w ramach Malborskich Dni Profilaktyki. Wstęp Wolny

Program
1. Zły nawyk czy problem?- uzależnienia behawioralne dzieci i młodzieży.
godz.- 9.00-10.00

Karolina Szot- psycholog, szkoleniowiec/trener, psychoterapeutka systemowa i poznawczo- behawioralna, obecnie w trakcie poszerzania warsztatu terapeutycznego o techniki terapii psychodynamicznej – ISTDP (intensywna krótkoterminowa psychoterapia psychodynamiczna), specjalista z psychoterapii dzieci i młodzieży.

2. Procedura zobowiązania do leczenia odwykowego.
Godz. 10.10-10.40
Andrzej Anuszkiewicz- cert. specjalista psychoterapii uzależnień, pedagog, prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku, przewodniczący Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Malborku.

3. Formy pomocy osobom uzależnionym od alkoholu i innych substancji psychoaktywnych.
Godz. 11.00-11.30
Joanna Żołdak- psycholog, cert. specjalista psychoterapii uzależnień, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny w trakcie certyfikacji, prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową, dyrektor Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku.

4. Jak rozpocząć zmianę? Początek nowej drogi w trzeźwieniu.
11.40-12.10
Marta Świta- psycholog, cert. specjalista psychoterapii uzależnień, psychoterapeuta poznawczo- behawioralny w trakcie certyfikacji, prowadzi psychoterapię indywidualną i grupową w Centrum Profilaktyki i Terapii Uzależnień w Malborku.

Kategorie:

Skip to content