BIUSTOpozytywne

Kiedy

28 października, 2022    
4:30 am - 7:00 am

Rezerwacje

Rezerwacja zamknięta

Gdzie

Szkoła Łacińska
Stare Miasto 42, Malbork, 82-200

Event Type

Mapa niedostępna

Warsztaty z Qczajem i Kingą Zawodnik  rozpoczną rok kulturalny 2022/2023 w Malborku!

Październik to bowiem miesiąc dbania o zdrowie piersi i czas, kiedy przypominamy o profilaktyce i samobadaniu. W tym roku kulturalnie porozmawiamy zatem… no właśnie – o biuście.

Malbork wzięty szturmem przez kobiety! Wyjątkowa inauguracja
Współorganizowane przez fundację Wsparcie na Starcie i Urząd Miasta Malbork warsztaty ze znanymi i uwielbianymi przez rzesze fanów Qczajem i Kingą Zawodnik będą okazją do wzięcie udziału w kampanii Dotykam=Wygrywam, która jest od 11 lat znana w całej Polsce, a jej pomysł powstał właśnie w Malborku. Dowiedz się więcej na temat kampanii na www.dotykamwygrywam.pl.

Jej 11. edycja otwiera nową dekadę dbania o zdrowie piersi!

Nawiązując do słów refrenu piosenki „Miód” Natalii Przybysz, jednej z Ambasadorek akcji promującej samobadanie i noszenie dobrze dobranego biustonosza, organizatorzy zadają w tym roku kobietom pytanie – i z pewnością powtórzą je w Malborku – jak to się stało, że zapomniały o swoich piersiach, mimo że w Polsce rak piersi jest u nich najczęstszym nowotworem złośliwym? Porozmawiamy też o tym, że niepotrzebnie ulegamy presji ich bezustannej oceny przez innych. Zamiast zadbać o to, by były zdrowe, przejmujemy się tym, że ktoś uważa je za zbyt małe, zbyt duże, za mocno lub za słabo eksponowane…

 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rezerwacje

Rezerwacje na to wydarzenie są już niedostępne.

Kategorie:

Skip to content