W piątek 17 czerwca rozpoczęliśmy świętowanie Dni Malborka 2022. Pierwszy dzień spędziliśmy nad Nogatem, to tam odbyła się uroczystość otwarcia długo oczekiwanej inwestycji, wyremontowanego Bulwaru im. Macieja Kilarskiego. Było barwnie i kolorowo, a pogoda jak na zamówienie dopisała podczas wspólnie spędzonego popołudnia. Najmłodsi mieszkańcy naszego miasta na pewno nie mogli narzekać na nudę wśród przygotowanych licznie atrakcji. Na scenie koncertowej przy Szkole Łacińskiej zagrał dla Państwa Jack Sparrow Band, a z tańcem towarzyszył im zespół Impuls z Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji. A każdy z mieszkańców mógł za darmo skorzystać z możliwości rejsu po Nogacie z ekipą Malbork & Żuławy Wieczorem o muzyczną oprawę wydarzenia zadbał Tomasz Barwiński, autor audycji muzycznych Radio Malbork 90,4 fm Bardzo cieszymy się, że mieszkańcy tak licznie przybyli nad Nogat i mogliśmy wspólnie świętować tak ważny moment dla naszego miasta. Niech to będzie miejsce spotkań, miejsce spędzania wolnego czasu. Cieszmy się tą przestrzenią, ale i dbajmy o nią. Mamy nadzieję, że bulwar będzie służyć mieszkańcom i turystom na długie lata. 

info: portal 82-200.pl

Galeria TUTAJ

Skip to content