Protokół konkursu plastycznego – „Elementy dawnej architektury”

W ramach XX Międzynarodowego Festiwalu Kultury Dawnej

„Wspólne dziedzictwo Kultury”

Na konkurs plastyczny wpłynęły 123 prace. Komisja konkursowa  27 maja 2022r wyłoniła laureatów.

Komisja w składzie:

Magdalena Krzemińska- Oller

Kameliya Ivanova

Przyznała nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach wiekowych:

        Kategoria 6- 9 lat

Nagrody równorzędne:

  1. Alicja Szumska l.7 Zespół Szkolno- Przedszkolny nr.1 w Malborku
  2. Alicja Miklis l.9 Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku
  3. Zofia Mendelson Maciejak l.9 Zespół Szkolno- Przedszkolny nr.1 w Malborku

Wyróżnienia:

  1. Hanna Okońska l.9 Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku
  2. Lena Borkowska l.8  Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku
  • Amelia Kania l.9 Zespół Szkolno- Przedszkolny nr.1 w Malborku
  • Dominika Cetnarowska l.8  Szkoła Podstawowa nr 3 w Malborku

Kategoria 10-14 lat

Nagrody równorzędne:

  1. Lena Kuleta l.10 Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku
  2. Wojciech Urban l.11 Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku
  3. Hanna Keńska  l. 13 Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku
  4. Jakub Singer l.13 Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku

Wyróżnienia:

  1. Milana Derkach l.10 Powiatowe Ognisko Plastyczne Malborku
  2. Eliza Jankowska l.13 Powiatowe Ognisko Plastyczne Malborku
  3. Marika Bągorska l.13  Szkoła Podstawowa nr 5 w Malborku
  4. Iga Kratewicz l.12  Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku
  5. Hanna Mendyk l. 11 Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku
  6. Roksana Majsterek l. 11 Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku
  7. Nikola Barabas l.14 Szkoła  Podstawowa nr 3 w Malborku
  8. Amelia Migowska l. 11 Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku
  9. Daria Sobiech l.14 Szkoła Podstawowa nr 1 w Malborku
  10. Aleksandra  Oreszina l.10 Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku

Kategoria 15- 21 lat

Komisja konkursowa  w tej kategorii wiekowej przyznała równorzędne nagrody, ale nie przyznała wyróżnień. Wyłonione prace były na wysokim i wyrównanym poziomie.

Nagrody równorzędne:

  1. Anna Worobej l.15 Szkoła Podstawowa nr 9 w Malborku
  2. Zuzanna Koziura l.16 II Liceum Ogólnokształcące w Malborku
  3. Wiktoria Kloch l.15  II Liceum Ogólnokształcące w Malborku
  4. Anna Szczepanek l. 16  Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku
  5. Viktoriia Shtefan  l. 16  Powiatowe Ognisko Plastyczne  w Malborku
  6. Julia Czermak l. 15  Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku
  7. Janek Zedlewski l. 15 Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku
  8. Anastasiia Sitak l. 15 II Liceum Ogólnokształcące w Malborku
  9. Agata Steiniger l. 18  Powiatowe Ognisko Plastyczne w Malborku
  10. Paweł Kremp l. 16 II Liceum Ogólnokształcące w Malborku
  11. Aleksandra Chudy  l. 15 II Liceum Ogólnokształcące w Malborku

Gratulujemy laureatom konkursu i zapraszamy na wręczenie nagród i wyróżnień 10 czerwca.

Galeria Tutaj

Anna Autor