„SENIOR OBYWATEL”

Zapraszamy Seniorów z terenu Powiatu Malborskiego do wzięcia udziału  w III Pomorskiej Olimpiadzie Wiedzy Obywatelskiej „Senior Obywatel” im. Pawła Adamowicza.

W ramach przygotowań do olimpiady przewidziane są wykłady, spotkania online  z ludźmi nauki i polityki. W każdy czwartek o godz. 12.00 na stronie internetowej pojawia się nowy wykład. Można je odtwarzać dowolną ilość razy. Wykłady dostępne są  również na stronie Klubu Olimpijczyka „Srebrni Obywatele” pod linkiem: https://srebrniobywatele.wordpress.com/olimpiada/.

Zdajemy sobie sprawę, iż Seniorzy mają obawy, że nie podołają odpowiedzieć na wszystkie pytania. Należy jednak pamiętać, że w olimpiadzie, oprócz poszerzania wiedzy, chodzi również o zabawę – to przedłuża młodość. Nie chodzi o nieomylność uczestników olimpiady – ważne, aby Seniorzy postawili krzyżyk przy jednej z trzech odpowiedzi.

Serdecznie zapraszamy Seniorów chętnych do wzięcia udziału w olimpiadzie. Formularz zgłoszeniowy oraz zagadnienia olimpiady są dostępne na stronie www.powiat.malbork.pl, na stronie www.urzad.malbork.pl i www.82-200.pl oraz do odbioru w Urzędzie Miasta Malborka, Plac Słowiański 5, pokój 102.

Zgłoszenia należy składać e-mailowo na adres: m.grudzien@um.malbork.pl lub osobiście w Urzędzie Miasta Malborka, Plac Słowiański 5, pokój nr 102 w terminie do  20 listopada 2020 r. Przewidywany termin przeprowadzenia eliminacji powiatowych to 1 grudnia 2020 r. O konkretnym terminie
i miejscu eliminacji każda zgłoszona osoba zostanie poinformowana telefonicznie.

Udostępnij na:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Anna Autor