Teatralne Poniedziałki!!!

Etiuda, czym jest? Jak wygląda?
Etiuda to taki mały, malutki, spektakl teatralny. 
Siedząc w domu też możemy zrobić swój własny teatr! ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!!

Ćwiczenie, które polega na zrobieniu małej scenki na zadany temat. Wymyślamy własne teksty, wybieramy sobie rekwizyty,stroje, można też zrobić scenkę bez słów. Użyjmy wyobraźni!
Naszym tematem będzie przedstawienie danego przysłowia. Siedząc w domu też możemy zrobić swój własny teatr! ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!!

Mamy do wyboru kilka przysłów, wybierzcie jedno które najbardziej wam się podoba:

„Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada”

„Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”

„Ziarnko do ziarnka, aż zbierze się miarka”

„Gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała”

Nagrajcie ćwiczenie i pochwalcie się w komentarzach!!! Zróbcie swój mały spektakl!!! Rodzicu też zapraszamy do zabawy ze swoją pociechą. Razem na pewno będzie dużo zabawniej!!!

Oczywiście nic na siłę, zabawa dla chętnych!!!

Dla zabicia poniedziałkowej nudy bez zajęć teatralnych mamy również link do spektaklu lalkowego z Teatru Lalki i Aktora w Łomży!

Miłego Dnia!!!

„Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”

#etiuda

Teatralne Poniedziałki!!! Etiuda, czym jest? Jak wygląda? Etiuda to taki mały, malutki, spektakl teatralny. Ćwiczenie, które polega na zrobieniu małej scenki na zadany temat. Wymyślamy własne teksty, wybieramy sobie rekwizyty,stroje, można też zrobić scenkę bez słów. Użyjmy wyobraźni! Naszym tematem będzie przedstawienie danego przysłowia. Siedząc w domu też możemy zrobić swój własny teatr! ZAPRASZAMY DO ZABAWY!!! Mamy do wyboru kilka przysłów, wybierzcie jedno które najbardziej wam się podoba: „Kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada” „Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz” „Ziarnko do ziarnka, aż zbierze się miarka” „Gdyby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała” Nagrajcie ćwiczenie i pochwalcie się w komentarzu lub przesłanej do nas wiadomosci!!! Zróbcie swój mały spektakl!!! Rodzicu też zapraszamy do zabawy ze swoją pociechą. Razem na pewno będzie dużo zabawniej!!! Oczywiście nic na siłę, zabawa dla chętnych!!! Dla zabicia poniedziałkowej nudy bez zajęć teatralnych mamy również link do spektaklu lalkowego z Teatru Lalki i Aktora w Łomży! http://teatrlomza.pl/spektakle-teatralne-online/Miłego Dnia!!!#zostańwdomu#warsztaty #mckie #szkołałacińskamalbork #szkołałacińska #kulturamalbork #zajeciadodatkowewmalborku #malborskiecentrumkulturyiedukacji #centrumkulturymalbork„Jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz”

Opublikowany przez CKiE Szkoła Łacińska-oficjalny profil Poniedziałek, 20 kwietnia 2020
Udostępnij na:
Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Print this page
Print

Anna Autor