Jak co roku 6 grudnia cała „bursztynkowa rodzinka” zebrała się w Ratuszu aby móc ćwiczyć do późna, a co najważniejsze otrzymać piękne paczki od Mikołaja.

Mikołaj po rozdaniu prezentów poprosił o popisy wszystkich grup. Maluszki, średniacy, starsze i 30+ zaprezentowali swoje umiejętności najpiękniej jak tylko umieli. Największą atrakcją dla Mikołaja i nowych dzieci wraz z rodzicami był popis Bursztynków MAX. Do późnych godzin nocnych trwały nauki tańców zarówno dzieci jak i rodziców. Dziękuję bardzo Tomaszowi Kołodyńskiemu za zorganizowanie pięknych paczek, za pizzę dla dzieci. Rodzicom za wspólnie spędzony czas i pomoc w organizacji. Dziękuję Mariuszowi Raczkowskiemu, który wcielił się z całym sercem i zaangażowaniem w rolę MIKOŁAJA. Do zobaczenia na kolejnej nocce za rok.

Nocowanie w Ratuszu poprzedzone było udziałem naszych dzieci w Miejskich Mikołajkach na Placu Jagiellończyka gdzie rozdawały cukierki. Radość była niesamowita, Bursztynki zachęcały do tańca wszystkich uczestników, łącznie z naszym Burmistrzem oraz Dyrektorem MCKiE.
Na rozgrzewkę otrzymały gorącą herbatkę i drobne upominki. Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebują.

relacja: opiekun Bursztynków – Celina Pacanowska

Kategorie: Bursztynki

Skip to content