Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Malborka,
Informujemy, że w związku z tragicznymi wydarzeniami, jakie miały miejsce w ostatnich dniach w Gdańsku, zapowiedzianym na dzień 19 stycznia br. (sobota) pogrzebem śp. prezydenta Pawła Adamowicza i ogłoszoną w związku z tym żałobą narodową, noworoczny koncert zespołu ENEJ zaplanowany na ten dzień nie dojdzie do skutku.


Jednocześnie pragniemy poinformować, że koncert został przeniesiony na inny termin i odbędzie się 21 stycznia br. (poniedziałek), o godz. 18:00 w tej samej lokalizacji, tj. w Karwanie na terenie Muzeum Zamkowego w Malborku. Bilety zakupione na koncert, który miał się odbyć 19 stycznia będą obowiązywały w nowym terminie. 


Informujemy także, że osoby, które chcą zwrócić nabyte wcześniej bilety, będą miały taką możliwość w dniach 15, 17, 18 i 21 stycznia br. w godzinach od 8:00 do 15:30 oraz 16 stycznia br. (środa) do w godz. 8:00 – 18:30 w siedzibie Malborskiego Centrum Kultury i Edukacji, ul. Armii Krajowej 68 (Szpital Jerozolimski). W przypadku dodatkowych pytań dotyczących zwrotów biletów prosimy o kontakt z p. Małgorzatą Marach pod numerem 55 272 38 52.


Na koniec pragniemy także wyrazić nasz smutek i ubolewanie z powodu śmierci prezydenta Pawła Adamowicza.

Komitet Organizacyjny 
XXVIII Festiwalu „Boże Narodzenie w Sztuce”.

Kategorie: Wydarzenia

Skip to content