W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia przygotowaliśmy specjalną ofertę dla spragnionych tworzenia ozdób świątecznych i poszukujących inspiracji. 

Zapraszamy na warsztaty:

– Ozdabiania pudełek metodą decoupage z wykorzystaniem serwetek z motywem świątecznym;

– Decoupage na bombkach plastikowych i ozdabianie styropianowych bombek kolorowymi materiałami.

  •     Oferta zajęć kierowana do dorosłych mieszkańców Malborka.
  •     Warsztaty odbywać się będą w terminie od 18 listopada do 18 grudnia br. we wtorki  (zdobienie pudełek) i czwartki (zdobienie bombek) w godzinach 16:00 – 19:00
  •     Wielkość grupy  – minimum 5, maksymalnie 12 osób.
  •     Udział w warsztatach będzie nieodpłatny. Osoby biorące udział w zajęciach muszą wyposażyć się w materiały, które zamierzają zdobić (w przypadku zdobienia pudełek nadawać się będą pudełka drewniane, z okleiny, a nawet pudełka po butach, w przypadku zdobienia bombek konieczne będzie posiadanie bombki styropianowej i bombki plastikowej). Pozostałe materiały do zdobień zapewnia Organizator warsztatów.
  •     Obowiązywać będzie kolejność zgłoszeń. Jeden formularz zgłoszenia umożliwi zgłoszenie udziału w jednych warsztatach jednej osobie. W przypadku bardzo dużego zainteresowania MCKiE zastrzega sobie prawo do ograniczenia możliwości wielokrotnego uczestniczenia jednej osoby w warsztatach (osoby do uczestniczenia w więcej niż jedno spotkanie zapisywane będą według kolejności zgłoszeń na listę rezerwową – w przypadku dysponowania wolnymi miejscami Biuro Rezerwacji CKiE Szkoła Łacińska będzie informować te osoby o możliwości uczestniczenia w zajęciach)

     Warunkiem udziału w warsztatach będzie dokonanie wcześniejszej rezerwacji (przesłanie formularza zgłoszenia na adres rezerwacja@kultura.malbork.pl najpóźniej do piątku w przypadku zajęć wtorkowych i do wtorku w przypadku zajęć odbywających się w czwartek) oraz okazanie prowadzącemu przed zajęciami Malborskiej Karty Mieszkańca. 
Więcej na temat Malborskiej Karty Mieszkańca.

ZAPISY NA ZAJĘCIA ROZPOCZNĄ SIĘ 12 LISTOPADA.

Skip to content