W sobotę 26 stycznia 2019 roku wokaliści ze studia wokalnego „Balbiny” pod kierunkiem Marii Seibert wzięli udział w 11. Ogólnopolskim Konkursie Kolęd i Pastorałek” Nad Światem Cicha Noc” zorganizowanym przez Pałac Młodzieży Gdańsku.
Jak co roku nasi młodzi artyści zaznaczyli swój udział i zostali docenieni przez Jury zarówno zespołowo jak i indywidualnie – młodsze „Balbinki” otrzymały drugie miejsce a starsze „Balbiny” zajęły 3 pozycję. Solistycznie 2 miejsce zdobyła Julka Jasińska, 3 miejsce Hania Pliszka, a wyróżnienie powędrowało do Aleksandry Pozorskiej oraz debiutantki Marceliny Jędrzejewskiej.
Ogromne wzruszenia, piękne występy. Dziękuję Rodzicom za pomoc i zaangażowanie. Rozpoczęliśmy tak pięknie nowy rok sukcesami, tak trzymać! Gratulacje dla wszystkich laureatów 11. Ogólnopolskiego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Nad Światem Cicha Noc”. Gratuluję serdecznie wzruszających prezentacji, pięknych wykonań i wielkich emocji. Cieszę się, że jest to przede wszystkim super zabawa, warsztaty i możliwość konfrontacji! Dziękuję organizatorom, ale przede wszystkim tym, którzy współtworzyli ten piękny Konkurs od lat, Katarzynie Kędzioł i Wojtkowi Krakusowi dla Was wielkie dzięki – tak dziękuje wykonawcom i organizatorom Maria Seibert.
Balbiny
„Scena dla Malborka”
Pod hasłem „Scena dla Malborka” rozpoczęła się tegoroczna majówka, połączona ze świętowaniem 740-lecia nadania praw miejskich naszemu miastu. Wydarzenie stało się wyjątkową okazją do zaprezentowania lokalnego dorobku artystycznego oraz integracji mieszkańców wokół wspólnego świętowania. CZYTAJ Czytaj dalej…