Aktualności

Historia

Statut

Kalendarz

Edukacja

Imprezy

Konkursy

Projekty

Regulaminy

Usługi

Foto

Archiwum

Kontakt

 

 

 

Kinoteatr Mumio przedstawia: "Kabaret Mumio"
1 maja w godzinach 18:00 - 20:00
Szkoła Podstawowa Nr 5 W Malborku

 

Bilety w cenie 45 zł można nabyć w obiektach malborskiego Centrum Kultury i Edukacji
- Szkoła Łacińska, Stare Miasto 42 i Szpital Jerozolimski, ul. Armii Krajowej 68


          Kabaret Mumio jest autorskim przedstawieniem Teatru Epty-a, opartym na własnych tekstach
i muzyce. Stworzony został jako kameralny spektakl teatralny w konwencji kabaretowej. Stanowi wynik poszukiwań wywodzących się z tradycji i metod teatru off-owego.
Odwołanie do indywidualnego poczucia absurdu, mającego swoje źródło w nas samych, radykalna, choć pełna ciepła autoironia, - zwalniają przekaz z agresji i nieznośnego moralizowania. Aspekt ludyczny, „rozrywkowy” przedstawienia, realizowany środkami teatralnymi, nie jest celem samym w sobie, podporządkowując się szerszej koncepcji estetycznej.
Działanie na różnych poziomach odbioru, nacisk na solidny warsztat sceniczny skupiony na budowaniu postaci, bezkompromisowe poczucie humoru a także uparte poszukiwanie własnego, indywidualnego wyrazu, zaowocowało - jak dotychczas - zainteresowaniem i uznaniem ze strony bardzo zróżnicowanej publiczności i krytyków. Spektakl został przedstawiony publiczności już prawie 1000 razy, na scenach całego kraju, a dzięki improwizacji jest ciągle bardzo świeży i inspirujący.


   

                                                

(c) Copyright 2012, MCKiE                                                                     projekt i administracja MCKiE

  stat4u